• Mamy najlepszy wynik w powiecie krakowskim

12.04.2022

Krzysztof Wierciak uzyskał tytuł laureata II miejsca oraz najlepszy wynik w powiecie krakowskim w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik, w kategorii klas siódmych.

Konkurencja była bardzo duża, w konkursie wzięło udział 6420 uczniów z całej Polski, w tym 1660 uczniów kl.VII. Honorowym Patronem Konkursu jest Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, Partnerem Konkursu jest Olimpiada Informatyczna Juniorów, patronatem objął konkurs Minister Edukacji i Nauki.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W konkursie wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły: Zuzanna Kobalczyk z klasy VIII, Krzysztof Wierciak z klasy VII oraz Mateusz Guzik z klasy VI.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Link do transmisji z podsumowania konkursu na Youtube:

• Dzień Marchewki

05.04.2022

Dziś, 5 kwietnia, dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Międzynarodowy Dzień Marchewki. 🥕🥕🥕 Z tej okazji poznały sposób jej uprawy, pozytywny wpływ na zdrowie, a także spróbowały soku i pochrupały to pyszne, słodkie warzywo. Dzieci wykonały też piękne prace plastyczne i śpiewały piosenki o marchewce.🥕🥕🥕🥕🥕

• Sukces w Konkursie "Wiosenne przebudzenie"

12.04.2022

23 marca 2022r. rozstrzygnięto organizowany przez Centrum Kultury Podgórza w Krakowie Konkurs Plastyczny „Wiosenne przebudzenie”. Celem konkursu było m.in. promowanie talentów plastycznych dzieci, prezentowanie twórczości plastycznej oraz rozwijanie wyobraźni dzieci i wrażliwości estetycznej. Komisja powołana przez organizatora konkursu dokonała oceny 230 prac w 3 kategoriach wiekowych: klasy 0-I, II-III, IV-VI. Cieszy nas, że III miejsce przyznano Marcie Żuchowicz- uczennicy kl.VI. Laureatka konkursu otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe.

• Sukces w konkursie informatycznym

01.04.2022

W lutym 2022 r. ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny”, do którego uczniowie naszej szkoły przystąpili 21.10.2021 r. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą, uzyskując wysokie wyniki i otrzymując dyplomy uznania. Natomiast wśród laureatów znaleźli się:

Mateusz Petrylak – uczeń klasy III zajął 10 miejsce w kraju

Krzysztof Wierciak - uczeń klasy VII zajął 19 miejsce w kraju.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem oraz zaangażowaniem w naukę.