• Konkurs Informatyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

23.01.2023

Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową odbył się w naszej szkole tuż przed świętami, tj. 21 grudnia 2022r. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz pobudzanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci. Wyniki konkursu ogłoszono 20 stycznia, a jego laureatami zostali:

Wiktor Krzyworzeka - I miejsce

Zuzanna Grzywaczewska – II miejsce

Stanisław Jaglarz – III miejsce

Komisja konkursowa oceniła prace pod względem estetycznym, oryginalności i pomysłowości uczniów, a także wkładu pracy włożonej w przygotowanie kartek świątecznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

• Osiągnięcia uczniów w konkursie plastycznym

16.01.2023

5 stycznia 2023r. w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza ul. Sokolska rozstrzygnięto wyniki XVI Edycji Konkursu Plastycznego "Na Najpiękniejszą, Własnoręcznie Wykonaną Ozdobę Bożonarodzeniową". Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej, stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych, powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Naszą szkołę reprezentowały prace 18 uczniów z klas II – VII.  "Medalowe" miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli:

Hanna Kobalczyk (kl. III) - 1 miejsce; Fabian Juraszek (kl. IV) - 1 miejsce; Roksana Świder (kl.VI) - 1 miejsce; Remigiusz Kobylarczyk (kl. V) - 2 miejsce; Katarzyna Krzek (kl. VII) - wyróżnienie. Gratulujemy.

• Udany udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym

16.01.2023

Czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamieńskiego. Na konkurs pn. "Jesienne duszki, leśne skrzaty" wpłynęło blisko 1000 prac z 200 placówek z całej Polski. Dumni jesteśmy, że decyzją jury z 7 grudnia 2022 r., Paweł Pak (kl. V) zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej, a praca Jakuba Żabińskiego (kl. VI), jako wyróżniona, trafiła także na wystawę pokonkursową.