Nawigacja

Partnerzy





 

 

liczba odwiedzin: 447018

Czwartek 15.11.2018

Nasze osiągnięcia

yes Natalia Pak, ucz. kl. V zajęła III miejsce, a uczniowie kl. VI - Kamil Adamczyk i Mateusz Kowalczyk otrzymali wyróżnienia  w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem "W drodze do wolności Polski - poczet bohaterów na przestrzeni wieków"./9.11.2018 r./

yes 20.06.2018 r. podczas zawodów pływackich na krytej pływalni CKiS w Miechowie Bartłomiej Dzieża (kl.VII) zajął II miejsce w stylu grzbietowym i III m. w stylu dowolnym w kategorii uczniów klas VII i gimnazjum

yes W XXIX Gminnych Igrzyskach Sportowych reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.

yes  5 VI 2018 r. reprezentanci klas I-III naszej szkoły zajęli II miejsce w XV Gminnym Turnieju Sportowym "Sport dla Każdego".

yes  Natalia Pak, ucz. kl. IV zajęła II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Namaluj obraz - Harmonia barw i kształtów". /maj  2018 r./

yes W XV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę i zdobyli 7 medali w swoich kategoriach wiekowych: Gabriela Tomczyk I miejsce, Oliwia Adamczyk III miejsce, Maximilian Wierzbicki I miejsce, Natalia Nowak III miejsce, Konrad Kasza III miejsce, Natalia Galara II miejsce, Mateusz Kowalczyk I miejsce. 

yes Natalia Pak, ucz. kl. IV zajęła III miejsce w ogłoszonym w listopadzie 2017 r. gminnym konkursie ekologiczno-plastycznym pt. "Jestem Sorterman".

yes Katarzyna Gołdyn, ucz. kl. VII zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Stop agresji i przemocy w szkole", zorganizowanym przez Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający przy GOPS w Kocmyrzowie-Luborzycy.

yes Dariusz Dymek został laureatem konkursu i odebrał z rąk senatora RP Marka Pęka dyplom i nagrodę za udział w 4.edycji konkursu "List do Taty", zorg. przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywę Tato.Net. Praca Darkka została wyróżniona za wyjątkową oryginalność i bogatą narrację.

yes W  XIV Gminnym Turnieju Sportowym dla uczniów kl. I-III pod hasłem "Sport Dla każdego" reprezentacja naszej szkoły (Mateusz Guzik, Oskar Kasza i Anna Suśniak) zajęła I miejsce.

yes W  Gminnym Konkursie "Odlotowe Dzieciaki 2017" org. przez CKiP Julia Żuchowicz "wyśpiewała" II miejsce, natomiast Kacper Madejczyk, Marysia Joniec, Marta Żuchowicz i Max Wierzbicki zdobyli wyróżnienia.

yes W II Gminnym Konkursie na Wielkanocną Palmę sukcesy w wiekowych kategoriach prac zespołowych odnieśli: II miejsce - praca  Amelii Suśniak, Mileny Sulmy i Nadii Bebak; III miejsce - praca Natalii i Pawła Pak; III miejsce - praca Magdaleny Bigos, Patrycji Kaszy, Julii Żuchowicz i Katarzyny Gołdyn. W kategorii prac indywidualych II miejsce zdobył Adam Guzowski.

yes W XIV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego (marzec 2017), w kategorii dziewcząt klas VI, Gabriela Tomczyk zajęła I miejsce, a Oliwia Adamczyk  miejsce III. W kategorii chłopców klas VI Mikołaj Zięba zajął II miejsce.

yes Grupa taneczna naszej szkoły zwyciężyła na II Festiwalu Sztuki Estradowej "Scena Młodych 2016" organizowanym przez Strażnicę Kultury w Więcławicach Starych oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pełna Chata". 17 XII br. uczniowie wystąpili na koncercie laureatów.

yes 28 XI 2016 r. troje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata powiatowego konkursu literacko – plastycznego Ja mój kraj, moja mała ojczyzna pod hasłem „Cztery pory roku” organizowanego przez Fundację Sapere et Gaudere, Szkołę Podstawową im. św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie, a przeprowadzonego pod patronatem: Starosty Powiatu Krakowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, IPN w Krakowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Byli to: Katarzyna Gołdyn – I miejsce, Martyna Małek i Adam Tar – III miejsca.

yes W II Gminnym Konkursie Historycznym Szkół Podstawowych pod hasłem "Tadeusz Kościuszko na ziemi krakowskiej" Gabriela Tomczyk (kl V) i Jakub Pawlik (kl.VI) zajęli III miejsce.

yes W Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej, zorganizowanym 10.05.2016 r przez Szkołę Podstawową w Łuczycach, Paulina Rosiek zajęła I miejsce w kategorii wokalistów klas VI, a Gabriela Tomczyk zajęła II miejsce w kategorii klas V.

yes W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, zorganizowanym 09.05.2016 r. przez Szkołę Podstawową w Karniowie, Natalia Małek (kl.VI) zajęła II miejsce, a Oliwia Adamczyk (kl. V) otrzymała wyróżnienie.

yes 22 kwietnia 2016 r. w Centrum Kultury i Promocji w Baranówce w Konkursie "Odlotowe Dzieciaki" zespół taneczny z oddziału III w składzie: Natalia Galara, Kuba Gąsiorek, Weronka Kuczyńska, Gabriela Lis i Martyna Skóra zdobył I miejsce, a wokalistka z oddz.II - Maria Joniec - otrzymała wyróżnienie.

yes  W konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną, organizowanym przez CKiP w Baranówce, palma wykonana przez uczniów kl. V otrzymała wyróżnienie.

yes W XIII Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, na 8 startujących zawodników naszej szkoły, 5 stanęło na podium.

yes 30 XI 2015 r. czterech uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata konkursu literacko – plastyczny Ja mój kraj, moja mała ojczyzna pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie” organizowanego przez Fundację Sapere et Gaudere, Szkołę Podstawową im. św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie, a przeprowadzonego pod patronatem: Małopolskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Krakowskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Byli to: Milena Juraszek – I miejsce, Martyna Małek i Adam Tar – III miejsca oraz Anna Łakomy– wyróżnienie.

yesW listopadzie 2015 r. uczennica oddz. V Oliwia Adamczyk uzyskała tytuł finalisty w III Małopolskim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii” realizowanym w ramach Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej.

yes19 VI 2015 r. Patrycja Małupa i Wiktoria Kleszcz odebrały z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty dyplomy laureata wojewódzkiego konkursu historycznego „Opowieść o końcu świata… reforma rolna. Losy ziemian po wywłaszczeniu”. Zajęły w tym konkursie II i III miejsce.

yes8 VI 2015 r. reprezentanci oddziałów 0-III naszej szkoły zwyciężyli w XII Gminnym Turnieju Sportowym "Sport dla Każdego".

yesW I Gminnym Konkursie Mini Playback Show organizowanym przez CKiP w Kocmyrzowie uczennice naszej szkoły zwyciężyły w obu kategoriach wiekowych: oddz.0-III i kl.IV-VI.

yesW XII Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, na 8 startujących zawodników naszej szkoły, 6 stanęło na podium.

yesNasza szkoła zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym "Koszyczek Wielkanocny 2015", zorganizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie.

yesUczeń kl. IV Bartosz Musiał otrzymał wyróżnienie w postaci listu gratulacyjnego i nagrody za udział w rejonowym etapie II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii" realizowanego w ramach Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej.

yes Nasza szkoła otrzymała w grudniu 2014 r. wyróżnienie i nagrodę rzeczową za zajęcie wysokiego miejsca w publicznej kampanii edukacyjnej ogłoszonej przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

yes W XXV Gminnych Igrzyskach Sportowych reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.

yes W XI Gminnym Turnieju "Sport Dla każdego" reprezentacja naszej szkoły (uczniowie oddz. 0-III) zajęła I miejsce.

yes Karol Pawełko - uczeń kl. VI, w r. szk. 2013/14 zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie "Tadeusz Kościuszko - nasz patron" w kategorii język polski.

yes W Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem "Zapach Ziemi"- Poezja Artystów Galerii "Trzy Sztuki" Paulina Rosiek zajęła II miejsce.

yes W XI Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, w kategorii klas VI - chłopców, Sebastian Halada zajął I miejsce, a Patryk Adamczyk miejsce II. W kategorii klas V - dziewcząt Oliwia Morańska zajęła III miejsce.

yesW Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych "Olimpus" (sesja zimowa 2014) laureatami zostali: Klaudia Wójcik i Gabriela Wójcik - I miejsce (matematyka); Natalia Małek i Patryk Adamczyk - III miejsce (historia); Anna Łakomy - V miejsce (historia) i VII miejsce (matematyka); Oliwia Skóra - V miejsce (przyroda); 8 uczniów zajęło IX miejsce z różnych przedmiotów. 

yesWeronika Kuczyńska - uczennica kl. I, zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" (grudzień 2013 r.), a Klaudia Marzec, reprezentująca oddział przedszkolny, otrzymała wyróżnienie. 

 yesW roku szk. 2012/13, na podstawie wyników w ogólnopolskim sprawdzianie szóstoklasistów, nasza szkoła zajęła 3 miejsce w rankingu szkół podstawowych powiatu krakowskiego.

yesNasi sportowcy zajęli I miejsce w XXIV Gminnych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych 21 VI 2013 r. 

yes12 VI 2013 r. reprezentanci oddziałów 0-III naszej szkoły zwyciężyli w X Gminnym Turnieju Sportowym "Sport dla Każdego".

yesJakub Zębala - uczeń kl. V, w r. szk. 2012/13 zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie "Tadeusz Kościuszko - nasz patron" w kategorii historia, a Justyna Janczyk i Katarzyna Gołdyn otrzymały wyróżnienia odpowiednio w kategoriach: język angielski i plastyka.

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. T. KOŚCIUSZKI W GOSZYCACH

 

Zapraszamy do wirtualnej wizyty w naszej szkole.

 

WIADOMOŚCI

wiadomości starsze - w zakładce Aktualności w górnym lub lewym panelu
 
 
DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO: https://synergia.librus.pl/loguj
 
 
RODO
 
 
tu - z ostatniej chwili...    
 

UWAGA