• Sukces w konkursie "Podwodny świat"

21.12.2022

14 grudnia  2022 r. w Centrum Kultury Podgórza – Fort Borek w Krakowie, uroczyście ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Podwodny świat”, w którym brało udział 19 uczniów naszej szkoły oraz otwarto wystawę prac nagrodzonych i wyróżnionych.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką, inspirowanej tematyką podwodnego świata.

W wyniku obrad komisji powołanej przez organizatora konkursu, w kategorii wiekowej klas IV-VI, nasze uczennice zajęły miejsca:

Justyna Tomczyk (kl. IV) - II miejsce

Gabriela Rynczak (kl. VI) - III miejsce

Do wystawy pokonkursowej została również zakwalifikowana praca (na zdjęciu) Antoniny Przemysławskiej-Kocierz  z kl  II.

Tym uczennicom gratulujemy sukcesu, a pozostałych uczestników zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

• Konkurs plastyczny "Nasza choinka"

21.12.2022

Konkurs „Nasza Choinka”, ogłoszony przez Centrum Kultury Podgórza w Krakowie – Dwór Czeczów, adresowany był do przedszkoli i szkół podstawowych w pięciu kategoriach wiekowych i w tych kategoriach nasi uczniowie osiągnęli sukces:

Paweł Pak (kl.V) – zajął III miejsce

Wiktoria Wójcik (kl. VII) – zajęła III miejsce

Wyróżnienia zdobyły prace: Wiktorii Natkaniec i Lidii Zimny z  kl.II, Tadeusza Wierzbanowskiego i Małgorzaty Witulskiej z kl. IV, Stanisława Jaglarza i Jakuba Wójcika z kl.V oraz Gabrieli Rynczak z kl.VI. Wszyscy uczniowie za zdobyte osiągnięcia otrzymali dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Laureatom i uczniom wyróżnionym gratulujemy osiągnięć i życzymy sukcesów w następnych konkursach

• Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym

07.12.2022

28 listopada 2022r. nagrodzono laureatów konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod nazwą „JA, TY,  MY – PRZECIW HEJTOWI”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie –Luborzycy. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas I-VIII z terenu gminy Kocmyrzów- Luborzyca, a jego celem było  budowanie w świadomości dzieci i młodzieży wizerunku przyjaznej szkoły bez przemocy i zjawiska hejtu, kształtowanie postaw odpowiedzialności za funkcjonowanie w szkole, wzmacnianie poczucia własnej wartości i obrazu własnego ja, a także rozwijanie i pobudzanie wyobraźni oraz kreatywności twórczej. Jeden z reprezentujących naszą szkołę uczniów - Tymon Płaszewski z kl. II otrzymał wyróżnienie.

• Szkolny Tydzień Bez Przemocy

14.12.2022

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły dołączyli do projektu propagującego przeciwdziałanie przemocy. Tegoroczna Ogólnopolska Kampania nosiła nazwę: „Stacja – Empatyczni. Razem Mamy Moc”. W ramach realizowanych działań profilaktycznych, podczas „Tygodnia Bez Przemocy” (14-19 XI), uczniowie uczestniczyli w zajęciach z wychowawcami, pedagogiem, psychologiem szkolnym. Słuchali bajek terapeutycznych, oglądali filmy, dyskutowali, tworzyli plakaty, wybierali królową i króla dobrych manier oraz brali udział w innych zajęciach propagujących eliminowanie zachowań agresywnych. Podsumowaniem szkolnego tygodnia przeciwko przemocy był udział chętnych uczniów w gminnym konkursie plastycznym pod hasłem: „Ja, ty, my przeciw hejtowi”, w którym wyróżnienie zdobyła praca Tymona Płaszewskiego z kl.  II.

Szczegółowa fotorelacja znajduje się w zakładce „Udział w projektach”