• Warsztaty Wielkanocne

26.03.2024

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą -  15, 19, 20 i 22 kwietnia 2024 r. w oddziale przedszkolnym 5–6 latków oraz w klasach I-III nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Pod kierunkiem p. Ireny Śliwy dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w świątecznych warsztatach ozdób wielkanocnych, na których powstały urocze zajączki, baranki i kurki. Czas wykonywania ozdób, wprowadził nas w świąteczną atmosferę.

• Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

25.03.2024

7 marca 2024 r. w Siedzibie Głównej Centrum Kultury Podgórza w Krakowie ul. Sokolska, podczas wystawy pokonkursowej, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody, dyplomy i wyróżnienia w  XIV Edycji Konkursu Fotograficznego „Zimą malowane”. Nasz uczeń Filip Suśniak otrzymał wyróżnienie w kategorii uczniów klas VII-VIII. Filipowi gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

• Sukcesy naszych uczniów - zawodników Jiu Jitsu

21.03.2024

Podczas sezonu zimowego (listopad – luty) zawodnicy Jiu Jitsu Ronin Kraków, trenujący w naszej szkole wzięli udział w imponującej serii zawodów wysokiej rangi, gromadząc medale indywidualnie, zdobywając statuetki zawodników turnieju oraz puchary dla klubu za wysokie miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Puchar Polski Combat Ju Jutsu – Adam Zajda (1) + puchar zawodnika turnieju, Małgorzata Witulska (1), Olaf Latała (2), Wiktor Tokarz (3)

II Ogólnopolska Liga o Puchar Polski FighTTime – Olaf Latała (1), Antoni Kaczmarczyk (1), Gabriela Rynczak (2), Adam Zajda (2), Małgorzata Witulska (2)

III Ogólnopolska Liga o Puchar Polski FighTTime – Gabriela Rynczak (1), Paweł Pak (2), Małgorzata Witulska (3)

IV Ogólnopolska Liga FighTTime o Drużynowy Puchar Małopolski - Adam Zajda (1), Małgorzata Witulska (2), Gabriela Rynczak (2), Antoni Kaczmarczyk (2), Wiktor Tokarz (3)

Puchar Południowej Polski Combat Ju Jutsu – Adam Zajda (1), Wiktor Tokarz (1), Gabriela Rynczak + puchar zawodnika turnieju (1), Antoni Mikulski (2), Małgorzata Witulska (2) + pierwsza w klubie nominacja na pełny pas Jiu jitsu

Już 23.03 zawodnicy będą walczyć w Grand Prix Polski w Combat Ju Jutsu, co będzie największym jak do tej pory wyzwaniem sportowym, z którym przyjdzie im się zmierzyć.

Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów.