• Wycieczka do Włoch

Wycieczka minęła, a wspomnienia zostały

Uczniowie naszej szkoły wraz z zaprzyjaźnioną szkołą z Luborzycy uczestniczyli od 18.09 do 23.09.2023 r. w 6 dniowej wycieczce do Włoch. Była to niezapomniana wyprawa po najpiękniejszych zakątkach Włoch, czyli Florencji, Watykanie, wiecznym mieście Rzymie oraz Wenecji. Niezwykłe widoki, wspaniała atmosfera, zapierające dech w piersi zabytki na zawsze pozostaną w pamięci wycieczkowiczów.

11.09.2023

8 września 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w 12 edycji Narodowego Czytania – polskiej akcji społecznej propagującej znajomość literatury narodowej. W tym dniu, w nadniemeńskiej scenerii, Pani dyrektor, przedstawiciele uczniów, nauczycieli i rodziców odczytali fragmenty legendy o Janie i Cecylii z powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.