• Piknik Rodzinny

20.06.2022

Zorganizowany 5 czerwca, przy udziale wielu sprzymierzeńców (w tym pogody), Piknik Rodzinny udał się wyśmienicie. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje, m.in.: dmuchana zjeżdżalnia, wóz strażacki, malowanie twarzy, plecione warkoczyki, liczne konkursy i zawody sportowe, pokaz tańca i Jiu jitsu. W ramach poczęstunku oferowano: grochówkę, chleb wiejski ze smalcem i ogórkiem, lemoniadę, kompot, ciasta, kawę i herbatę, wodę mineralną, kiełbasę z grila, watę cukrową, lody.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pikniku. Szczególne podziękowania składamy KGW Goszyce, OSP Goszyce, Sponsorom oraz tym Rodzicom, którzy z zaangażowaniem włączyli się się w przebieg imprezy wpływając na jej powodzenie. Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami to niedzielne popołudnie.

• Zielona szkoła nad morzem

07.06.2022

Dni 23-27.05.2022r.  uczniowie naszej szkoły spędzili aktywnie na „zielonej szkole” w Jastrzębiej Górze. Pobyt obfitował w wycieczki, spacery, zabawy na plaży. W pamięci na pewno zostaną miejsca, które udało się zobaczyć, zwiedzić: latarnia morska w Rozewiu, Półwysep Helski, Gdańska Starówka i Bazylika Mariacka, fontanna Neptuna, Akwarium Gdyńskie, okręt –Muzeum ORP „Błyskawica”, sopockie molo. Dużo radości dostarczyły liczne atrakcje w Aquaparku w Redzie. Satysfakcją było postawienie stopy na najbardziej na północ wysuniętym punkcie linii brzegowej polskiego wybrzeża.

• W Ogrodzie Doświadczeń

08.06.2022

23.05.2022 r. uczniowie klas I i II wyjechali na wycieczkę, aby poznać, jakie tajemnice skrywa ,,Ogród Doświadczeń” im. Stanisława Lema przy al. Pokoju 68 w Krakowie. Tam mogli uczyć się poprzez zabawę. Służył do tego „Odlotowy plac zabaw”, „Naukowa siłownia”, „Piaskowa planeta” oraz inne przestrzenie, na których znajdowały się place: mechaniczny, akustyczny, hydrostatyczny i optyczny. Dzieci mogły także skakać na trampolinie, zjechać po torze saneczkowym i pograć w curling. Atrakcją były warsztaty, na których dowiedzieli się, co można zrobić z balonikiem, itp. Wycieczka pokazała, że w ,,Ogrodzie doświadczeń” można się uczyć, inspirować i jednocześnie aktywnie wypoczywać.