• Oddział 5-6 latków

•

Planowe zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze w oddziale dla dzieci 5-6 letnich odbywają się w godz. 9:00-14:00.

Prosimy o zakupienie wyprawki na cały rok 2023/24:

1. Lekki plecak a w nim:
          • piórnik z wyposażeniem: 2 ołówki miękkie HB (najlepiej trójkątne), grube kredki ołówkowe, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, gumkę, linijkę, temperówkę (zakryta), klej w sztyfcie, zeszyt 16 – kartkowy w kratkę (jako zeszyt do korespondencji wychowawcy z rodzicami).
          • bidon z wodą
          • śniadaniówka
          1. Ponadto w szkole do użytku dzieci pozostają:
          • obuwie na zmianę (najlepiej na białej podeszwie w podpisanym tekstylnym worku)
          • biała bawełniana koszulka z krótkim rękawem i krótkie ciemne spodenki gimnastyczne w podpisanym tekstylnym worku (do ćwiczeń gimnastycznych)
          • 16 kartkowy dzienniczek formatu A6 - do rozliczeń dla dzieci korzystających z cateringu i zajęć świetlicowych.