• Psycholog

• PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Anna Jachym-Leś

Godziny pracy w roku szkolnym 2022/2023:

• Wtorek: 9:00 – 15:45  (w tym konsultacje dla rodziców co drugi tydzień 14:45 – 15:45)
          • Środa: 9:00 – 15:00

Współpraca z Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną przy ul. Fatimskiej 41a w Krakowie
          tel/fax 12 422 27 12 (sekretariat)
          tel 12 422 48 05 (gabinet)
          sekretariat.krakow@sppppk.pl

Godziny pracy sekretariatu poradni:
          od poniedziałku do czwartku:  8.00 – 18.00
          piątek: 8.00 – 15.00

Szkolny psycholog oferuje wsparcie i pomoc psychologiczno-  pedagogiczną UCZNIOM w zakresie:

• rozwiązywania problemów w nauce,

• zrozumienia swoich emocji i kontrolowania ich,

• wzmacniania pewności siebie,

• rozwiązywania różnego rodzaju problemów osobistych; problemów w relacjach międzyludzkich,

• radzenia sobie w trudnych sytuacjach rodzinnych i w sytuacjach kryzysowych.

Oferuje wsparcie i pomoc psychologiczno-pedagogiczną RODZICOM w zakresie:

• rozwiązywania problemów wychowawczych,

• pokonywania trudności szkolnych dzieci,

• radzenia sobie w sytuacjach trudnych, kryzysowych, mogących negatywnie wpływać na funkcjonowanie dziecka

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz nauczaniem zdalnym,  informuję o możliwości otrzymania wsparcia psychologiczno – emocjonalnego. Oferuję pomoc zarówno dla Uczniów jak i Rodziców. Proszę kontaktować się ze mną poprzez elektroniczny dziennik Librus. W razie potrzeby udzielę wskazówek dotyczących m.in.:

• organizacji nauki dzieciom w warunkach domowych,

• motywowania dzieci do systematycznego uczenia się,

• konstruktywnego organizowania czasu wolnego,

• sposobu radzenia sobie nową sytuacją wywołującą u niektórych emocje tj. lęk, strach, stres, poczucie osamotnienia, izolacji itp.

Oto propozycja dla Rodziców i Uczniów - jak nauczyć dziecko, jak uczeń sam może nauczyć się

>>UCZYĆ SIĘ EFEKTYWNIE<<

Mnemotechniki_-_jak_nauczyc_dziecko_uczyc_sie_efektywnie.pdf