• Rekrutacja 2024/2025

Zapraszamy do zapoznania się z:

I ETAP REKRUTACJI

Do 23 lutego 2024 r. przyjmowane są deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Druki do pobrania znajdują się w sekretariacie lub poniżej do wydruku:

oddz._przedszkolny_kontynuacja.pdf

Informujemy, że na rok szkolny 2024/25 nie jest planowana rekrutacja do oddziału przedszkolnego dzieci 3-letnich, ze względu na brak wolnych miejsc. Spowodowane to jest kontynuacją wychowania przedszkolnego przez dzieci 4-5-6-letnie uczęszczające już do naszych oddziałów przedszkolnych.

Dokumenty do pobrania w I etapie postępowania rekrutacyjnego:

1. wniosek zapisu do oddziału przedszkolnego dla 4-5-6 latków:                                                                                wniosek_rekrutacyjny_oddz._przedszkolny.pdf       składany 04 - 22 marca

Załączniki:

2. wniosek zapisu do szkoły:

wniosek_rekrutacyjny_szkola.pdf    składany 04 - 25 marca

WYNIKI I ETAPU REKRUTACJI

1. Klasa I

Wszystkie dzieci, których wnioski rekrutacyjne złożono do klasy I, zostały przyjęte. Alfabetyczna lista kandydatów przyjętych została upubliczniona poprzez umieszczenie jej w widocznym miejscu – drzwi wejściowe do szkoły.

Prosimy o złożenie do 19 kwietnia oświadczenia woli przyjęcia dziecka do kl. I. Formularz jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub pod linkiem: Potwierdzenie_woli_przyjecia_szkola.pdf

2. Oddział przedszkolny dla 6 latków

Wszystkie dzieci, których wnioski rekrutacyjne złożono do oddziału przedszkolnego dla 6-latków, zostały zakwalifikowane. Alfabetyczna lista zakwalifikowanych kandydatów została upubliczniona poprzez umieszczenie jej w widocznym miejscu – drzwi wejściowe do szkoły.

Aby dzieci zostały przyjęte, należy do 19 kwietnia złożyć oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego. Formularz jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub pod linkiem: Potwierdzenie_woli_przyjecia_6_latki.pdf

Niezłożenie oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w oddziale.

2.  Oddział przedszkolny dla 4-5 latków

22 dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w oddziale dla 4-5 latków zostało zakwalifikowanych, zgodnie z listą udostępnioną w widocznym miejscu – drzwi wejściowe do szkoły.

Aby dzieci zostały przyjęte, należy do 19 kwietnia złożyć oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego. Formularz jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub pod linkiem: Potwierdzenie_woli_przyjecia_4-5_latki.pdf

Ponieważ na pozostałe wolne 3 miejsca złożono 4 wnioski, dzieci te, zgodnie z upublicznioną listą, nie zostały zakwalifikowane.

Zapraszamy rodziców tych dzieci do przystąpienia do postępowania uzupełniającego.

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

W terminie 25 IV – 10 V – należy złożyć wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacji.

Wniosek: wniosek_rekrutacyjny_II_etap__oddz.przedszk.pdf

Załączniki:

20 V o godz. 1500 zostanie upubliczniona lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.