• Oddział 3-4 latków

•

Dyrektor Szkoły wraz z wychowawczyniami serdecznie zaprasza dzieci zapisane do oddziału przedszkolnego dla 3-4 latków i ich Rodziców na spotkanie organizacyjne 31 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:00.

Program spotkania:

1.Poinformowanie rodziców o funkcjonowaniu i organizacji oddziału.
          2. Podpisanie umowy.
          3.Krótkie zajęcia adaptacyjne z wychowawczyniami.

Oddział przedszkolny dla 3-4 latków będzie czynny od 1 września w godz. 6:30- 16:30 (planowe zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze odbywają się w godz. 9:00-14:00).

Prosimy o zapewnienie dziecku:

• Pantofle na przebranie
          • Ubrania i bielizna na zapas (na przebranie)
          • Bidon
          • Worek na ubrania do szatni.
          • Dzienniczek 16-kartkowy formatu A6 (do rozliczeń dla dzieci korzystających z cateringu).

Prosimy o przekazanie do bieżącego korzystania w oddziale w roku szkolnym 2023/24:

• Chusteczki higieniczne x3 (w pudełku)
          • Chusteczki nawilżane x3
          • Ręczniki papierowe x2

W roku szkolnym 2023/2024 oddziały przedszkolne w naszej szkole przystąpiły do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Alfabet Logopedyczny". Jego głównym celem jest dbanie o właściwą stymulację rozwoju mowy.
          Informacje o projekcie i bieżące fotorelacje znajdują się w zakładce O Szkole - Realizowane projekty - Projekt Edukacyjny- Alfabet Logopedyczny lub  pod linkiem: projekt edukacyjny