• Duplikaty świadectw i legitymacji

• Opłata za wydanie duplikatu świadectwa lub legitymacji szkolnej

Informujemy, iż zgodnie z art. 19, pkt. 3* Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 14 marca 2005r. w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych, sposobu dokonywania ich sprostowań i wydawania duplikatów, a także zasad legalizacji dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranicą oraz zasad odpłatności za wykonywanie tych czynności (Dz. U. 2005, Nr 58, poz. 504 z późn. zm.),  w związku z załącznikiem (część II - Wydanie zaświadczenia, punkty 5 i 7) do ustawy z dnia 16 listopada 2006r. o opłacie skarbowej (Dz. U. 2006, Nr 225  poz. 1635 z późn. zm.)

- za wydanie duplikatu świadectwa będzie pobierana opłata w wysokości 26,00 zł

- za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej będzie pobierana opłata w wysokości 9,00 zł.

Opłatę należy wnieść na rachunek bankowy szkoły o numerze: 46 8589 0006 0160 0680 0534 0061 (z dopisaniem w tytule wpłaty imienia i nazwiska oraz rodzaju dokumentu, np. "duplikat świadectwa" lub "duplikat legitymacji")

lub dokonać wpłaty w sekretariacie szkoły.

Wnioski o wydanie duplikatu świadectwa bądź legitymacji szkolnej są do pobrania:

-  w kancelarii szkoły lub

-  do wydrukowania  tu: wniosek_o_duplikat.pdf

* „Za wydanie duplikatu świadectwa, odpisu świadectwa dojrzałości, odpisu aneksu do świadectwa dojrzałości, dyplomu, zaświadczenia i indeksu oraz za legalizację dokumentu przeznaczonego do obrotu prawnego z zagranica pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od legalizacji dokumentu. Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej lub legitymacji przedszkolnej dla dziecka niepełnosprawnego pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu. Opłatę wnosi się na rachunek bankowy wskazany odpowiednio przez dyrektora przedszkola, szkoły, komisji okręgowej, kuratora oświaty lub inny organ dokonujący odpowiedniej czynności".