• Witamy na naszej stronie
      • Informacje dla rodziców i uczniów
          • Próbna ewakuacja

W dnu dzisiejszym odbyła się próbna ewakuacja w naszej szkole.

Po sygnale dźwiękowym w postaci 4 długich dzwonków, dzieci i uczniowie wraz z nauczycielami opuścili budynek szkoły i udali się na wyznaczone miejsce zbiórki. Nauczyciele przekazali p. Dyrektor prowadzącej akcję ewakuacyjną informacje dotyczące stanu liczebności oddziałów.

• 1,5% podatku

Zwracamy się z prośbą o odprowadzenie 1.5 % podatku na rzecz naszej szkoły. W ubiegłym roku szkolnym, za uzyskane środki zakupiliśmy pomoce dydaktyczne pozwalające aktywizować uczniów. Jesteśmy wdzięczni za tę formę współpracy i prosimy o podjęcie takiej decyzji także w tym roku.

• Warsztaty Wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą - 15, 19, 20 i 22 kwietnia 2024 r. w oddziale przedszkolnym 5–6 latków oraz w klasach I-III nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Pod kierunkiem p. Ireny Śliwy dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w świątecznych warsztatach ozdób wielkanocnych, na których powstały urocze zajączki, baranki i kurki. Czas wykonywania ozdób, wprowadził nas w świąteczną atmosferę.

• Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

7 marca 2024 r. w Siedzibie Głównej Centrum Kultury Podgórza w Krakowie ul. Sokolska, podczas wystawy pokonkursowej, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody, dyplomy i wyróżnienia w XIV Edycji Konkursu Fotograficznego „Zimą malowane”. Nasz uczeń Filip Suśniak otrzymał wyróżnienie w kategorii uczniów klas VII-VIII. Filipowi gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

• Kuratorium Oświaty w Krakowie
      • Gmina Kocmyrzów-Luborzyca
      • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
      • Rzecznik Praw Dziecka
    • Zapraszamy na nasz:

• Deklaracja dostępności

• klauzula informacyjna

liczba odwiedzin: 697702
    • Sprawozdania finansowe za 2022 rok dotyczące Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Goszycach zostały zamieszczone w BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca,m,411677, sprawozdania-finansowe.html oraz w BIP Szkoły

• Catering

Informujemy, że ogłoszono postępowanie w sprawie świadczenia usług cateringowych na rok 2024 dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów naszej szkoły.

Ogłoszenia zamieszczono na portalu e-zamówienia oraz na BIP-ie szkoły.